Massaaž töökohal

töökohal, s.o kontoris, seminaril, konverentsil ehk kõikjal, kus oma meeskonnaga olete ja olud lubavad

Kui Teie töötajad on pinges, produktiivsus langenud või olete ise liigsest töökoormusest stressis, võib abi olla massaažist töökohal, kus spetsialist teie pinges kehad uuesti töökorda seab. Ettevõtte edukuse üheks mõõdupuuks on tööandja oskus hinnata ja toetada töötajate kehalist ja vaimset heaolu, seejuures leida vahendeid ja võimalusi töötajate motiveerimiseks või premeerimiseks.

Töökohamassaažina on meie klientide seas kõige populaarsemad Rootsi klassikaline ja n-ö On-site massaaž. Viimane on spetsiaalsel massaažitoolil tehtav pooletunnine pea- ja õlavöötme massaaž. On-site  massaažil on rida eeliseid: a) lühike kestus; b) nõuab vähe ruumi; c) tehakse läbi riiete; d) ei kasutata õlisid.

Samas eelistavad paljud tööandjad pakkuda oma töötajatele just klassikalist Rootsi massaaži, mille kestus on poolest tunnist tunni ajani ning mida tehakse massaažilaual massaažiõliga. Selle käigus jõuab töötaja lõdvestuda sedavõrd, et võib teha isegi väikese tervistava uinaku. Me kõik teame ju, et vähemalt viieminutiline uinak keset pingelist tööpäeva omab tohutut potentsiaali taastada meie töövõime pea 100%-liselt. Miks siis mitte seda oma töötajatele kinkida!

Klassikalise massaaži peamine eesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada kaotsiläinud energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev.

tööstress tapab aeglaselt, kuid kindlalt

Osutame Teile massaažiteenust kontoris, seminaril, konverentsil vm teenuse osutamiseks sobivas paigas.

Pakutavad massaažiliigid:

Aroomimassaaž

Klassikaline massaaž

Pea- ja näomassaaž

Selja- ja kaelamassaaž (vt klassikaline)

Hind: sõltuvalt kestusest 15 kuni 30 eurot

Hindadele lisandub käibemaks!

* Vajalik vähemalt viie kliendi olemasolu

* Detailide täpsustamiseks palun helistage +37256604914 või kirjutage info@terwist.eu