Tiina Tervisetuba

..on 2005. aastal asutatud OÜ Kameen Stuudio üks peamisi kaubamärke. Selle kaubamärgi all teenindavad Teid oma ala asjatundjad, kes lisaks massööri kutsele omavad ka meditsiinilist haridust, on kursis nii ida kui lääne raviteooriatega ning mis peamine, teevad oma tööd täieliku pühendumusega. Nii saab sageli tegelikkuseks meie slogan "ületades ootusi". Õigupoolest sündiski slogan klientide tagasisidest.

Meie eesmärk on lihtne - parandada kliendi elukvaliteeti keha ja meele tervendamise kaudu. Teenust pakkudes lähtume kliendi vajadustest ja soovidest. Igale kliendile läheneme personaalselt, koostades massaažiteraapia programmi, mis sisaldab erinevaid massaažiliike ning vajadusel ravivõimlemist. Samas on kliendil võimalus osaleda meie tervisetundides kas individuaal- või rühmaõppes.

Oleme valmis igal sobival ajal Teid konsulteerima, aitamaks välja selgitada, milline teraapiavorm on Teile parim.

Lugupidamisega

Tiina Läänsoo

juhatuse liige

OÜ Kameen Stuudio

reg.kood 11194941

Manuaalsete tehnikate õppimiseks ja oskuslikuks kasutamiseks tuleb aastaid praktiseerida ning seejuures ise sisemiselt kasvada. Ületada tuleb tavaarusaamade piirid ning näha asju sügavuti, leida sügavaid seoseid ning nendest põhjustatud tagajärgi. See on tee, mida suudavad edukalt käia vähesed. See on tee, mis kuulub väljavalitutele. Seejuures ei tähenda väljavalitus mingit müstilist staatust, vaid inimese sügavat teadmist sellest, et tahab ja suudab käia just seda teed.