Rinnaku ja näo noorendav massaaž

Nahal on oma vanus, mis erineb tavaliselt meie vanusest. Miks? Sest nahk on väga tundlik, reageerides nii sisemistele kui välistele mõjutajatele. Pärast 35ndat eluaastat hakkab nahk kiiresti vananema. Selle põhjuseks on gravitatsioon, pärilikkus, saastatus, UV-kiirgus, stress, vale toitumine.

Klassikaline näomassaaž pärineb Venemaalt, kuid nii nagu iga asjaga siin ilmas, on ka näomassaaži tehnikaid ja meetodeid pidevalt täiendatud ja parandatud. Nii on näiteks Skandinaavia maad lisanud klassikalisse näomassaaži oma elemente. Üks olulisi nüansse noorendava näomassaaži juures on asjaolu, et sellega on hõlmatud ka rinnaku massaaž. See tähendab, et parema jume ja pringima näonaha saavutamiseks tuleb mõjutada ka lihaseid, mis kinnituvad rinnakule.

Massaaž mõjutab nii veresoonte, närvide, naha kui lihaste talitlust. Rinnaku ja näo massaaži tulemusel normaliseerub näonaha kudede talitlus. Massaaž mõjub lõõgastavalt ja teraapiliselt, parandades vereringet nii rinnakus kui näos, aidates vähendada stressi ja mõnel juhul leevendades ka peavalu. Lisaks aitab näo- ja rinnakumassaaž näolihastel lõdvestuda, vähendades seeläbi kortsude teket.

Näo- ja rinnakumassaaži näidustused:

mikrovereringe parandamine;

tursete alandamine;

venoosse vere juurdevoolu suurendamine;

rinnaku- ja näonaha ning -lihaste toniseerimine;

jume parandamine;

väikeste, pindmiste kortsude mahendamine;

Massaaž sobib igas vanuses klientidele.

Vastunäidustused:

mädased põletikud (paapulid, pustulid, acne);

dermatiit, ekseem, psoriaas – akuutses perioodis;

suurenenud lümfisõlmed;

herpes;

rosacea;

akuutne hingamisteede haigus;

vahetult peale hambaarsti külastust;

peaaju põrutus (kuni 6 kuud);

peapööritus;

tugev vereringe häire;

kasvajad näol (onkoloogilised);

infektsioonne silma põletik;

allergiline reaktsioon massaazi kreemile või –õlile.